•   791 081 021
  •   883 081 021
logo-www.png
  •   791 081 021
  •   883 081 021

Zasady Zakupu

IMPORT SAMOCHODÓW W 6 PROSTYCH KROKACH

KROK 1


POWIEDZ NAM JAKIEGO AUTA SZUKASZ
Twoje chęci i marzenia będą miały pierwszerzędne znaczenie w tym początkowym kroku. Przedstawisz nam swoją wizję Twojego wymarzonego samochodu, a my z wielką chęcia pomożemy Ci w dokładnym określeniu jego charakterystyki. 

KROK 2


PODPISZEMY UMOWĘ
Dokument z naszymi wzajemnymi uzgodnieniami to nic innego jak umowa pośrednictwa, którą zawieramy po to, aby Twój spokój pozostał nie zmącony na całym etapie naszej pracy. To gwarancja bezpieczeństwa na każdym etapie.

KROK 3


ROZPOCZNIEMY POSZUKIWANIA
Na bieżąco monitorujemy rynek sprzedaży samochodów w USA, KANADZIE oraz ZJEDNOCZONYCH EMIRATACH ARABSKICH. Gdy znajdziemy auto znajdujące się w kręgu Twoich oczekiwań - dowiesz się o tym natychmiast.

KROK 4


ZAKUPIMY TWOJE NOWE AUTO
Gdy znajdziemy auto, które zostanie przez Ciebie zaakceptowane przystąpimy do procedury zakupu. Najpierw nasz ekspert wykona weryfikację stanu pojazdu i wyda własną opinię. Gdy będzie pozytywna przystąpimy do negocjacji oraz zakupu samochodu.

KROK 5


PRZETRANSPORTUJEMY DO KRAJU
Po zakupie samochodu zajmiemy się jego transportem do Polski, oraz zadbamy o pełną dokumentację potrzebną do jego rejestracji w naszym kraju - są to wszystkie płatności oraz oczywiście dokumenty dotyczące auta.

KROK 6


PRZYGOTUJEMY AUTO DO ODBIORU
To najmilszy etap w którym Twój upragniony pojazd jest tuż obok. Samochód po odprawie może trafić prosto do Ciebie, lub - co jest praktycznie zawsze wybieraną opcją przez naszych klientów - do nas na serwis pozakupowy.