•   791 081 021
  •   883 081 021
logo-www.png
  •   791 081 021
  •   883 081 021

O Nas

Uncategorised

 

Nasza firma działa od 2016 roku i od samego początku jest związana z motoryzacją - zarówno zawodowo jak i prywatnie. Nasz zespół jest złożony z motoryzacyjnych entuzjastów, dlatego z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, iż:

W naszym zespole nie ma przypadkowych ludzi!

 

Cały czas bierzemy czynny udział w różnych imprezach motoryzacyjnych, od zlotów po wyścigi i rajdy. Dzięki temu poszerzamy nasze motoryzacyjne horyzonty, oraz - co ważniejsze - zdobywamy znajomych z naszych kręgów zainteresowań. To także są osoby, które można określić jako: miłośnicy, pasjonaci, sympatycy, wielbiciele, zapaleńcy, wyznawcy i fanatycy motoryzacyjni. Wymieniamy się doświadczeniami, wiedzą oraz planami. Właśnie to niewielkie grono osób sprawiło, że całkiem spora liczba zmotoryzowanych w Polsce zapragnęła czegoś więcej od typowej oferty dealerskiej w Polsce. Chyba każdy z nas i Was zwróci uwagę na przejeżdżający ulicą amerykański muscle car z potężnym i donośnym V8. A może będzie to sportowe Porsche czy Ferrari? To bez znaczenia! Bo każdy ma inny gust. Każdy potrzebuje czegoś innego. Do czego zmierzamy w tych dywagacjach? Do tego, że obecnie nie każdy z Was musi szukać swojego wymarzonego samochodu na własną rękę! 

To My znajdziemy Twój wymarzony samochód!

Ty w tym czasie zajmiesz się tym, co lubisz robić najbardziej. To może być praca, wyjazd w góry lub nad morze. A może będą to prace przydomowe, oglądanie telewizji, bieganie, jeżdżenie na rowerze czy cokolwiek innego. Będziesz mógł poświęcić swój czas najbliższym, realizowaniu swoich pasji lub zarabianiu pieniędzy. A My zajmiemy się wszystkim tym co jest potrzebne do znalezienia i sprowadzenia Twojego wymarzonego samochodu!

To My sprowadzimy Twój wymarzony samochód!

Jeżeli szukasz wymarzonego samochodu i nie potrafisz go znaleźć w kraju, a także masz już dość tracenia swojego cennego czasu, to bardzo dobrze trafiłeś! Nasza firma wyręczy Cię w poszukiwaniach Twojego przyszłego samochodu. Oprócz jego odszukania przygotujemy także wymaganą dokumentację. Chętnie pomożemy Ci i zajmiemy się wszystkim od znalezienia pojazdu poprzez import, wszystkie opłaty i rejestrację w kraju.

Zajmujemy się importem i sprzedażą pojazdów z następujących krajów:
Stany Zjednoczone ; Kanada ; Zjednoczone Emiraty Arabskie

Ściągniemy dowolny samochód, zarówno znaleziony przez Ciebie jak i przez nas. 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
WYSZUKAJ AUTO